Правила поведінки здобувача освіти в закладі освіти

//  Автор: artliceum-admin  //  Просмотров: 372  //

Правила поведінки для учнів
Харківського академічного художнього ліцею

1. Учень приходить до ліцею за 15-20 хвилин до початку занять, чистий і охайний. При вході до ліцею дотримується правил ввічливості, знімає в гардеробі верхній одяг й прямує до місця проведення уроку.
2. Забороняється приносити до ліцею та на його територію з будь-якою метою й використовувати будь-яким способом зброю, в т.ч. ножі, вибухові, вогненебезпечні предмети й речовини; спиртні напої, сигарети, наркотики й інші одурманюючі речовини та отрути, газові балончики.
3. Учень зобов’язаний приносити на заняття всі необхідні навчальні приладдя, підручники, зошити.
4. Учень зобов’язаний виконувати домашні завдання в терміни, установлені навчальною програмою відповідно до розкладу занять.
5. Не дозволяється без дозволу педагогів або медичної сестри (за узгодженням з батьками) йти з ліцею та його території в урочний час.
6. У разі пропуску занять учень зобов’язаний надати класному керівнику довідку з медичної установи. У виняткових випадках відсутності на уроках за сімейними обставинами чи з інших поважних причин учень зобов’язаний надати записку від батьків (осіб, які їх заміняють) про причину відсутності на заняттях.
7. Учень ліцею повинен проявляти пошану до старших, піклуватися про молодших.
8. Поза ліцеєм учні поводяться скрізь і усюди так, щоб не принизити свою честь і гідність, не заплямувати добре ім’я ліцею.
9. Забороняється вживати непристойні вирази і жести на адресу будь-яких осіб.
10. Фізична конфронтація, залякування й знущання є неприпустимими формами поведінки.
11. Учні бережуть майно ліцею, надають посильну допомогу в його ремонті; акуратно ставляться як до свого, так і до чужого майна, дотримуються чистоти й порядку на території ліцею.
12. Учням, які знайшли втрачені або забуті речі, належить здати їх черговому адміністратору або черговому учителю, або класному керівникові.