Списки літератури для читання улітку

  //  Автор: artliceum-admin  //  Просмотров: 24  //  

Списки літератури для читання улітку

Українська література 10 клас 2019 І. Нечуй-Левицький. «Кайдашева сім’я». Панас Мирний. «Хіба ревуть воли, як ясла повні?». І. Карпенко-Карий. «Мартин Боруля». І. Франко. «Гімн» («Замість пролога»), «Сікстинська мадонна», «Ой ти, дівчино, з горіха зерня», «Чого являєшся мені…», «Легенда про вічне життя», «Мойсей», «Сойчине крило». Напам’ять: «Гімн» або «Чого являєшся мені…» М. Коцюбинський. «Intermezzo», «Тіні забутих предків». Подробнее »

Виставка творчих робіт учнів ліцею

  //  Автор: artliceum-admin  //  Просмотров: 61  //  

Виставка творчих робіт учнів ліцею

24 травня 2019 року в Харківській обласній бібліотеці для дітей (вул. Алчевських, 43) відкрилась виставка творчих робіт учнів Харківського академічного художнього ліцею «Чарівна композиція». Це творчий звіт учнів 10-11 класів про роботу в ліцеї на протязі цього року. Виставка продовжится до 7 червня. Запрошуємо небайдужих до мистецтва відвідати нашу виставку.

Участь у фестивалі «Вулиця Мистецтв»

  //  Автор: artliceum-admin  //  Просмотров: 74  //  

Участь у фестивалі «Вулиця Мистецтв»

Учні ліцею 18 травня 2019 року візьмуть участь у щорічному фестивалі «Вулиця Мистецтв» біля Харківської державної академії дизайну і мистецтв. Вони будуть демонструвати свої кращі твори. Запрошуємо всіх бажаючих познайомитись з учнями ліцею та їхньою творчістю відвідати вулицю Мистецтв 18 травня з 11.00 до 14.00 та завітати до майданчику художнього ліцею на ній.

Перше заняття з декупажу

  //  Автор: artliceum-admin  //  Просмотров: 74  //  

Перше заняття з декупажу

В ліцеї відбулось перше заняття з декупажу — декоративної техніки на тканині, склі, дереві та інших поверхнях. Техніка декупажу полягає у вирізуванні визерунків із різних матеріалів та наклеюванні їх на поверхню, що декорується. Декупаж як техніка декорування має справу з плоскими поверхнями та віднайдення нових матеріалів декорування позначилося на її техниці додачею обємного декору.

Екскурсія до Музею Наукових Відкриттів

  //  Автор: artliceum-admin  //  Просмотров: 87  //  

Екскурсія до Музею Наукових Відкриттів

26 березня учні ліцю відвідували Музей Наукових Відкриттів у Харкові. Екскурсовод розповіла про дію кожного експонату. Закони фізики і механіки були показані наочно. Учням було дуже цікаво. Під час екскурсії попадли у дзеркальну кімнату, сфотогрофовали свою тінь, побачили дію Катушки Тесла, інтерактивну карту калейдоскоп і комната допитів.

Відвідання Харківського національного медичного університету

  //  Автор: artliceum-admin  //  Просмотров: 149  //  

Відвідання Харківського національного медичного університету

Учні ліцею 23 жовтня відвідали Харківський національний медичний університет. Відбулося зразкове вивчення порівняльної анатомії та будові тіла, яка так необхідна майбутньому художнику. Всі учні були задоволені.