Участь в акції «Книжковий калейдоскоп»

  //  Автор: artliceum-admin  //  Просмотров: 24  //  

Участь в акції «Книжковий калейдоскоп»

Учні ліцею долучилися до міської освітньої акції «Книжковий калейдоскоп». Їхні чудові роботи опубліковані в Телеграм-каналі «Харків надихає». Квасильчук Маргарита, учениця 10 класу Харківського академічного художнього ліцею (Київський район), презентує твір «батька детективу» Едгара По «Падіння дому Ашерів» у змішаній техніці (гуаш, акварель, чорна ручка). Закутська Єва, учениця 10 класу Харківського академічного художнього ліцею (Київський район), рекламує Докладніше »

ХАХЛ в опері

  //  Автор: artliceum-admin  //  Просмотров: 26  //  

ХАХЛ в опері

У неділю в нас відбулась справжня зустріч з мистецтвом. Безсмертна класика. «Наталка Полтавка». Опера Миколи Лисенка за однойменною п’єсою Івана Котляревського. Постановка випускників Харківського національного університету мистецтв імені І. П. Котляревського разом з творчим колективом ХАТОБу. Враження від вистави неймовірні! Жива музика, прекрасні вокальні партії й майстерна акторська гра молодих акторів, колоритні персонажі. Довго не стихали Докладніше »

Ми разом з нашими захисниками

  //  Автор: artliceum-admin  //  Просмотров: 26  //  

Ми разом з нашими захисниками

У нас сьогодні знов був незвичний день. Ми відправляили посилки нашим захисникам на фронт ,які 2 роки, а це 730 днів,боронять нашу країну! Велика подяка всім за неймовірні листівки, малюнки- креативні, яскраві,щирі слова подяки нашим воїнам! Це найцінніше для наших захисників, вони люблять послання від дітей, тішуться ними, носять в кишенях разом з документами, прикрашають ними Докладніше »

Молодіжний Хаб у День закоханих

  //  Автор: artliceum-admin  //  Просмотров: 20  //  

Молодіжний Хаб у День закоханих

14.02 2024 р. У Харківському академічному художньому ліцеї відбулося літературне побачення з Молодіжним Хабом Харківської обласної бібліотеки для дітей та юнацтва. 14 лютого- свято усіх закоханих. У цей день багато говорять про любов, відданість, вірність. Молодіжний Хаб Харківська обласна бібліотека для дітей та юнацтва влаштував неймовірне літературне побачення для учнів Харківського академічного художнього ліцею. «Серце до Докладніше »

Акція до Дня Збройних Сил України та Дня Святого Миколая

  //  Автор: artliceum-admin  //  Просмотров: 85  //  

Акція до Дня Збройних Сил України та Дня Святого Миколая

6 грудня відзначається День Збройних Сил України та День Святого Миколая. До цих свят вчителі, учні та батьки підготували подарунки нашим воїнам, які захищають Україну на фронті. Велика подяка всім учням за листівки, малюнки — креативні, яскраві, щирі слова подяки нашим воїнам. Це найцінніше для наших захисників, вони люблять послання від дітей, тішуться ними, носять в Докладніше »

Калейдоскоп ідей

  //  Автор: artliceum-admin  //  Просмотров: 66  //  

Калейдоскоп ідей

25 жовтня відзначався Міжнародний день художника. Учні нашого ліцею славно його зустріли. Підготували свої творчі звіти за результатами челенджу «Калейдоскоп ідей». Басова Соф’я, Гребенюк Марія та Закутська Єва всі дані обіцянки виконали : створили галерею образів сучасного та історичного Харкова, а також ілюстрації до творів улюблених українських письменників. Їхні роботи опубліковані в телеграм- каналі «Харків надихає». Докладніше »