Екскурсія-практикум до Опішного

  //  Автор: artliceum-admin  //  Просмотров: 69  //  

Екскурсія-практикум до Опішного

15 жовтня учні ліцею провели традиційну екскурсію-практикум до Національного музею-заповіднику гончарства в Опішному (Полтавська область). Учні 10-11 класів ознайомились з видатними зразками гончарного мистецтва та кераміки. На завершення відбувся практикум з виготовлення гончарного виробу власними руками.

УЧНІ ЛІЦЕЮ БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ФЕСТИВАЛІ ZEROWASTE

  //  Автор: artliceum-admin  //  Просмотров: 115  //  

УЧНІ ЛІЦЕЮ БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ФЕСТИВАЛІ ZEROWASTE

Учениця 11 класу Харківського академічного художнього ліцею Анна Тимченко разом з однокласницями розробляє екологічні арт-об’єкти для першого на території України фестивалю культури ZeroWaste за принципом «нуль відходів». Фестиваль проходить за кількома напрямками: відмова від непотрібного, зменшення надмірного споживання, повторне використання, здача на переробку та компостування. Координаторкою візуальної частини фестивалю виступає випускниця ліцею Ірина Кудрявцева. Відео за Докладніше »

ШКОЛА-СТУДІЯ АКАДЕМІЧНОГО ХУДОЖНЬОГО ЛІЦЕЮ!!!

  //  Автор: artliceum-admin  //  Просмотров: 126  //  

ШКОЛА-СТУДІЯ АКАДЕМІЧНОГО ХУДОЖНЬОГО ЛІЦЕЮ!!!

Розпочала роботу Художня школа-студія Харківського академічного художнього ліцею для учнів шкільного віку. Всіх, хто бажає навчитися академічному рисунку, живопису та композиції та своє життя присвятити мистецтву, творчості, дизайну, запрошуємо до нас — до Художньої студії ліцею. Після навчння в нашій школі-студії діти успішно вступають та продовжують навчання в Художньому ліцеї, Художньому училищі, Академії дизайну та мистецтв, Докладніше »

Початок навчального року

  //  Автор: artliceum-admin  //  Просмотров: 146  //  

Початок навчального року

2 вересня 2019 року в ліцеї розпочався новий навчальний рік. Ліцеїсти розпочали роботу з урочистого привітання директора та класних керівників. Було виконано Державний гімн України. У другій половині дня відбулася поїздка ліцеїстів у супроводі викладачів рисунку до Харківського екопарку. Там учні поєднали екскурсію з виконанням замальовок природи та тварин.

Вітаємо випускників із вступом до вишів

  //  Автор: artliceum-admin  //  Просмотров: 104  //  

Вітаємо випускників із вступом до вишів

Адміністрація та педагогічний колектив Харківського академічного художнього ліцею вітає УСІХ випускників ліцею 2019 року з вступом до обраних ними вищих навчальних закладів України та Європи. Харківська державна академія дизайну та мистецтв — 22. Харківсткий національний університет міського господарства ім. О.Бекетова — 5. Харківський націонаьний університет імені М.Каразіна — 2. Художні вищі навчальні заклади за кордоном України Докладніше »

Списки літератури для читання улітку

  //  Автор: artliceum-admin  //  Просмотров: 193  //  

Списки літератури для читання улітку

Українська література 10 клас 2019 І. Нечуй-Левицький. «Кайдашева сім’я». Панас Мирний. «Хіба ревуть воли, як ясла повні?». І. Карпенко-Карий. «Мартин Боруля». І. Франко. «Гімн» («Замість пролога»), «Сікстинська мадонна», «Ой ти, дівчино, з горіха зерня», «Чого являєшся мені…», «Легенда про вічне життя», «Мойсей», «Сойчине крило». Напам’ять: «Гімн» або «Чого являєшся мені…» М. Коцюбинський. «Intermezzo», «Тіні забутих предків». Докладніше »