Відбулась Конференція колективу ліцею

  //  Автор: artliceum-admin  //  Просмотров: 40  //  

26 червня 2024 року відбулась Конференція колективу ліцею в режимі он-лайн конференції. Порядок денний: Звіт директора ліцею про роботу в 2023/2024 навчальному році. За результатами обговорення прийняте рішення визнати роботу директора в 2023/2024 навчальному році задовільною. Рішення прийнято відкритим голосуванням. Голосували одностайно.

Міська акція до Міжнародного дня захисту дітей

  //  Автор: artliceum-admin  //  Просмотров: 31  //  

Міська акція до Міжнародного дня захисту дітей

Учні ліцею взяли активну участь у міській акції з нагоди Міжнародного дня захисту дітей, яка проводиться з ініціативи міського голови Ігоря Терехова. Кращі роботи розміщено на каналі «Харків надихає». Роботи учениці 10 класу Соф’ї Басової були представлені на фінальній частині акції, яка проводиться на станції метро «Майдан Конституції». Виставку відвідав Харківський міський голова Ігор Терехов, який Докладніше »

16 травня — День вишиванки

  //  Автор: artliceum-admin  //  Просмотров: 41  //  

16 травня — День вишиванки

До Дня вишиванки на уроці з академічного рисунку в Харківському приватному академічному художньому ліцеї учитель Владислав Литвиненко провів тематичне заняття, на якому учні вивчали основні типи візерунків орнаментів вишиванок, символіку сюжетів і кольорів, зразки українських вишиванок різних регіонів України, приклади використання зображень вишиванок у творах українських митців. Майбутні художники та дизайнери розробили ескізне рішення фрагмента орнаменту Докладніше »

Участь в акції «Книжковий калейдоскоп»

  //  Автор: artliceum-admin  //  Просмотров: 65  //  

Участь в акції «Книжковий калейдоскоп»

Учні ліцею долучилися до міської освітньої акції «Книжковий калейдоскоп». Їхні чудові роботи опубліковані в Телеграм-каналі «Харків надихає». Квасильчук Маргарита, учениця 10 класу Харківського академічного художнього ліцею (Київський район), презентує твір «батька детективу» Едгара По «Падіння дому Ашерів» у змішаній техніці (гуаш, акварель, чорна ручка). Закутська Єва, учениця 10 класу Харківського академічного художнього ліцею (Київський район), рекламує Докладніше »

ХАХЛ в опері

  //  Автор: artliceum-admin  //  Просмотров: 52  //  

ХАХЛ в опері

У неділю в нас відбулась справжня зустріч з мистецтвом. Безсмертна класика. «Наталка Полтавка». Опера Миколи Лисенка за однойменною п’єсою Івана Котляревського. Постановка випускників Харківського національного університету мистецтв імені І. П. Котляревського разом з творчим колективом ХАТОБу. Враження від вистави неймовірні! Жива музика, прекрасні вокальні партії й майстерна акторська гра молодих акторів, колоритні персонажі. Довго не стихали Докладніше »

Ми разом з нашими захисниками

  //  Автор: artliceum-admin  //  Просмотров: 46  //  

Ми разом з нашими захисниками

У нас сьогодні знов був незвичний день. Ми відправляили посилки нашим захисникам на фронт ,які 2 роки, а це 730 днів,боронять нашу країну! Велика подяка всім за неймовірні листівки, малюнки- креативні, яскраві,щирі слова подяки нашим воїнам! Це найцінніше для наших захисників, вони люблять послання від дітей, тішуться ними, носять в кишенях разом з документами, прикрашають ними Докладніше »