ШКОЛА-СТУДІЯ АКАДЕМІЧНОГО ХУДОЖНЬОГО ЛІЦЕЮ!!!

  //  Автор: artliceum-admin  //  Просмотров: 48  //  

ШКОЛА-СТУДІЯ АКАДЕМІЧНОГО ХУДОЖНЬОГО ЛІЦЕЮ!!!

Розпочала роботу Художня школа-студія Харківського академічного художнього ліцею для учнів шкільного віку. Всіх, хто бажає навчитися академічному рисунку, живопису та композиції та своє життя присвятити мистецтву, творчості, дизайну, запрошуємо до нас — до Художньої студії ліцею. Після навчння в нашій школі-студії діти успішно вступають та продовжують навчання в Художньому ліцеї, Художньому училищі, Академії дизайну та мистецтв, Подробнее »

Початок навчального року

  //  Автор: artliceum-admin  //  Просмотров: 72  //  

Початок навчального року

2 вересня 2019 року в ліцеї розпочався новий навчальний рік. Ліцеїсти розпочали роботу з урочистого привітання директора та класних керівників. Було виконано Державний гімн України. У другій половині дня відбулася поїздка ліцеїстів у супроводі викладачів рисунку до Харківського екопарку. Там учні поєднали екскурсію з виконанням замальовок природи та тварин.

Вітаємо випускників із вступом до вишів

  //  Автор: artliceum-admin  //  Просмотров: 46  //  

Вітаємо випускників із вступом до вишів

Адміністрація та педагогічний колектив Харківського академічного художнього ліцею вітає УСІХ випускників ліцею 2019 року з вступом до обраних ними вищих навчальних закладів України та Європи. Харківська державна академія дизайну та мистецтв — 22. Харківсткий національний університет міського господарства ім. О.Бекетова — 5. Харківський націонаьний університет імені М.Каразіна — 2. Художні вищі навчальні заклади за кордоном України Подробнее »

Списки літератури для читання улітку

  //  Автор: artliceum-admin  //  Просмотров: 105  //  

Списки літератури для читання улітку

Українська література 10 клас 2019 І. Нечуй-Левицький. «Кайдашева сім’я». Панас Мирний. «Хіба ревуть воли, як ясла повні?». І. Карпенко-Карий. «Мартин Боруля». І. Франко. «Гімн» («Замість пролога»), «Сікстинська мадонна», «Ой ти, дівчино, з горіха зерня», «Чого являєшся мені…», «Легенда про вічне життя», «Мойсей», «Сойчине крило». Напам’ять: «Гімн» або «Чого являєшся мені…» М. Коцюбинський. «Intermezzo», «Тіні забутих предків». Подробнее »

Виставка творчих робіт учнів ліцею

  //  Автор: artliceum-admin  //  Просмотров: 125  //  

Виставка творчих робіт учнів ліцею

24 травня 2019 року в Харківській обласній бібліотеці для дітей (вул. Алчевських, 43) відкрилась виставка творчих робіт учнів Харківського академічного художнього ліцею «Чарівна композиція». Це творчий звіт учнів 10-11 класів про роботу в ліцеї на протязі цього року. Виставка продовжится до 7 червня. Запрошуємо небайдужих до мистецтва відвідати нашу виставку.

Участь у фестивалі «Вулиця Мистецтв»

  //  Автор: artliceum-admin  //  Просмотров: 102  //  

Участь у фестивалі «Вулиця Мистецтв»

Учні ліцею 18 травня 2019 року візьмуть участь у щорічному фестивалі «Вулиця Мистецтв» біля Харківської державної академії дизайну і мистецтв. Вони будуть демонструвати свої кращі твори. Запрошуємо всіх бажаючих познайомитись з учнями ліцею та їхньою творчістю відвідати вулицю Мистецтв 18 травня з 11.00 до 14.00 та завітати до майданчику художнього ліцею на ній.