️З 6 грудня набувають чинності нові правила карантину

  //  Автор: artliceum-admin  //  Просмотров: 49  //  

️З 6 грудня набувають чинності нові правила карантину

Шановні учасники освітнього процесу! ️З 6 грудня набувають чинності нові правила карантину в Україні. Посилення правил торкнеться передусім невакцинованих громадян. Також змінено термін дії «жовтого» сертифікату — скорочено до 30 днів. Люди, які не мають жодної дози вакцини від коронавірусу або негативного COVID-тесту чи сертифікату про одужання, не матимуть права брати участь у масових культурних, спортивних, Докладніше »

Запрошуємо до навчання цифрових навичок

  //  Автор: artliceum-admin  //  Просмотров: 51  //  

Запрошуємо до навчання цифрових навичок

З 1 по 30 листопада 2021 року триває масштабна інформаційна кампанія «Місяць цифрової грамотності», яка реалізується в межах проєкту Міністерства цифрової трансформації України Дія.Цифрова освіта. Запрошуємо долучитися до «Місяця цифрової грамотності», в рамках якого ознайомитися з платформами Дія.Цифрова освіта і Всеукраїнська Школа Онлайн та переглянути освітні серіали або ж скласти національний тест на цифрову грамотність — Докладніше »

ШКОЛА-СТУДІЯ АКАДЕМІЧНОГО ХУДОЖНЬОГО ЛІЦЕЮ

  //  Автор: artliceum-admin  //  Просмотров: 371  //  

ШКОЛА-СТУДІЯ АКАДЕМІЧНОГО ХУДОЖНЬОГО ЛІЦЕЮ

Продовжує роботу Художня школа-студія Харківського академічного художнього ліцею для учнів шкільного віку. Всіх, хто бажає навчитися академічному рисунку, живопису та композиції та своє життя присвятити мистецтву, творчості, дизайну, запрошуємо до нас — до Художньої студії ліцею. Після навчння в нашій школі-студії діти успішно вступають та продовжують навчання в Художньому ліцеї, Художньому училищі, Академії дизайну та мистецтв, Докладніше »

З 8 листопада учні 10-11-х класів приступають до навчальних занять у приміщенні ліцею

  //  Автор: artliceum-admin  //  Просмотров: 85  //  

З 8 листопада учні 10-11-х класів приступають до навчальних занять у приміщенні ліцею

Шановні батьки учнів, педагоги! З 8 листопада 2021 року, учні 10-11-х класів приступають до навчальних занять у приміщенні ліцею. Дотримуйтеся маскового режиму, соціальної дистанції та заходів дезінфекції! Бажаємо міцного здоров’я!

Осінні канінули продовжено на тиждень

  //  Автор: artliceum-admin  //  Просмотров: 40  //  

Шановні учасники освітнього процесу! У зв’язку з карантином та складною епідеміологічною ситуацією канікули в місті Харкові продовжено до кінця тижня. Заняття у школах розпочнуться 08 листопада 2021 року. Бережіть своє здоров’я, дотримуйтесь правил адаптивного карантину!

Про незадовільний стан виконання протиепідемічних заходів на території міста Харкова

  //  Автор: artliceum-admin  //  Просмотров: 56  //  

Останнім часом статистика захворювань на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2 на території міста Харкова погіршилась. Особливу стурбованість викликає те, що контактні особи, які щоденно користуються громадським транспортом та перебувають в місцях скупчення людей, не виконують елементарні протиепідемічні заходи (насамперед використання респіраторів або захисних масок). Це значно підвищує ризик розповсюдження гострої респіраторної хвороби COVID-19 серед Докладніше »