Відеозвернення Харківського міського голови Ігоря Терехова до випускників закладів освіти

  //  Автор: artliceum-admin  //  Просмотров: 14  //  

Відеозвернення Харківського міського голови Ігоря Терехова до випускників закладів освіти

Харківський міський голова Ігор Терехов у цьогорічному відеозверненні до випускників закладів загальної середньої освіти наголосив на тому, що цей випуск унікальний, оскільки цьогорічні випускники — випуск міста-героя Харкова, зазначив, що жоден кордон не здатен подолати силу любові до рідного міста, та пообіцяв випускникам, що трохи пізніше вони обов’язково зустрінуться під мирним небом Харкова, на нашій найбільшій Докладніше »

Вітання Харківського міського голови Ігоря Терехова випускникам 2022 року

  //  Автор: artliceum-admin  //  Просмотров: 8  //  

Вітання Харківського міського голови Ігоря Терехова випускникам 2022 року

Дорогі випускники! Коли ви допитливими першокласниками входили в шкільне життя, наше рідне місто готувалося зустрічати грандіозне спортивне свято – Чемпіонат Європи з футболу ЄВРО-2012. Ви стали свідками того, як Харків гідно його провів. І далі неодноразово «Металіст» ставав місцем яскравих футбольних баталій. Ви дорослішали, а разом із вами змінювалися сквери та парки в рідному місті. У Докладніше »

Вітання Харківського міського голови Ігоря Терехова з нагоди закінчення навчального року

  //  Автор: artliceum-admin  //  Просмотров: 15  //  

Вітання Харківського міського голови Ігоря Терехова з нагоди закінчення навчального року

Дорогі школярі, шановні освітяни та батьки! Кожен із нас зараз бореться за нашу країну та її щасливе майбутнє, робить все можливе на своєму фронті, аби наблизити перемогу, допомагає нашим військовим підтримкою, словом і ділом, робить те, що вміє найкраще. Хтось виграє медалі Всесвітньої гімназіади, презентує проєкти на міжнародних виставках, здобуває найвищі нагороди в престижних інтелектуальних змаганнях. Докладніше »

Відеозвернення Харківського міського голови Ігоря Терехова з нагоди Міжнародного дня захисту дітей

  //  Автор: artliceum-admin  //  Просмотров: 24  //  

Відеозвернення Харківського міського голови Ігоря Терехова з нагоди Міжнародного дня захисту дітей

1 червня у світі відзначається Міжнародний день захисту дітей. З цієї нагоди до харків’ян звернувся Харківський міський голова Ігор Олександрович Терехов. У відеозверненні Ігор Олександрович пригадав, як в цей день тисячі талановитих дітей Харкова щорічно збирались на концерт-акцію «Діти Харкова — за мир!», зазначив, що у цьому році акцію буде продовжено, а її головною метою стане Докладніше »

Про терміни закінчення навчального року та особливості видачі документів про освіту

  //  Автор: artliceum-admin  //  Просмотров: 27  //  

Шановні учні та батьки! Дата завершення 2021/2022 навчального року у закладах загальної середньої освіти м. Харкова — 03 червня 2022 року. У зв’язку з активними бойовими діями, урочисті заходи у школах після завершення навчального року: останній дзвінок та випускний, не проводитимуться. Видача документів про освіту здійснюватиметься школами з урахуванням поточної воєнної ситуації, дотримання заходів щодо забезпечення Докладніше »

До уваги учасників НМТ: не пропустіть смс-повідомлення!

  //  Автор: artliceum-admin  //  Просмотров: 28  //  

Упродовж найближчих двох-чотирьох днів, особи, які створювали реєстраційні картки учасників ЗНО, отримають смс-повідомлення від Centr_ZNО, де буде зазначено прізвище потенційного учасника національного мультипредметного тесту, а також логін та пароль – дані для входу на Інформаційну сторінку. Якщо ж учасники не отримають цих відомостей, то з 12 до 19 травня працюватиме спеціальна гаряча лінія, де можна буде Докладніше »