Конференція ліцею

  //  Автор: artliceum-admin  //  Просмотров: 54  //  

Конференція ліцею

24 червня 2020 року відбулась конференція Харківського академічного художнього ліцею, на якій із звітом про роботу в 2019/2020 навчальному році виступил директор ліцею О.В.Лук’янович. Через карантинні заходи конференція відбулась дистанційно на платформі Zoom. В обговоренні взяли участь представникі батьків, працівників, громадськості. На конференції була присутня методист методичного центру Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради Докладніше »

ТРИВАЄ РЕЄСТРАЦІЯ КАНДИДАТІВ НА ВСТУП ДО ЛІЦЕЮ

  //  Автор: artliceum-admin  //  Просмотров: 179  //  

ТРИВАЄ РЕЄСТРАЦІЯ КАНДИДАТІВ НА ВСТУП ДО ЛІЦЕЮ

Приймальна комісія ліцею продовжує дистанційну реєстрацію кандидатів для вступу до ліцею у 2020 році. Для реєстрації необхідно заповнити анкету вступника та надіслати на електронну пошту приймальної комісії: artliceum@ukr.net До ліцею приймаються громадяни, які мають базову середню освіту (закінчили 9 клас). Після отримання Вашої електронної анкети приймальна комісія повідомить Вас про реєстрацію. Довідки за телефоном 050 262 Докладніше »

Про податкову компенсацію за навчання

  //  Автор: artliceum-admin  //  Просмотров: 39  //  

Про податкову компенсацію за навчання

Шановні батьки! При підписання договору про навчання пам’ятайте, що той з батьків, хто підписує договір, якщо він офіційно працевлаштований та сплачує податок на доходи фізичних осіб (ПДФО), має право отримати податкову знижку на навчання в розмірі 18 відсотків від вартості навчання. Знижка оформлюється в органах податкової служби за місцем проживання протягом року за минулий рік. Для Докладніше »

Пробне ЗНО: не йди до пункту проведення – пройди його вдома.

  //  Автор: artliceum-admin  //  Просмотров: 31  //  

Пробне ЗНО: не йди до пункту проведення – пройди його вдома.

Шановні учасники пробного ЗНО, а також наші колеги – працівники пунктів тестування. Учора пізно ввечері на сайті Кабінету міністрів України з’явилася новина про внесення змін до Постанови Кабінету міністрів України від 12 червня 2020 р. № 480, підпунктом 1 пункту 4 якої фактично було заборонено проводити пробне ЗНО в закладах освіти. Ми просимо вас 15 червня Докладніше »

НАШІ УСПІХИ У ДИСТАНЦІЙНОМУ НАВЧАННІ

  //  Автор: artliceum-admin  //  Просмотров: 52  //  

НАШІ УСПІХИ У ДИСТАНЦІЙНОМУ НАВЧАННІ

Під час карантину, знаходячись на дистанційному навчанні, наші учні з успіхом виконали всі передбачені програмою завдання з академічного рисунку, академічного живопису та композиції. Учні та вчителі набули значного позитивного досвіду з технологій дистанційного навчання. дивись фотозвіт у фотогалереї на сайті. В зв’язку з цим ми плануємо з наступного навчального року здійснювати навчання усіх бажаючих (з інших Докладніше »

Привітання Харківського міського голови Геннадія Кернеса з нагоди закінчення навчального року

  //  Автор: artliceum-admin  //  Просмотров: 38  //  

Привітання Харківського міського голови Геннадія Кернеса з нагоди закінчення навчального року

Дорогие ребята, уважаемые родители и педагоги Харьковского академического художественного лицея! Завершился еще один учебный год! Его трудно назвать обычным. Он стал не только серьезным вызовом сегодняшнего дня, но и возможностью найти новый формат взаимодействия. Ребята, уверен, что предстоящие каникулы подарят вам позитивные эмоции. Не упустите шанс открыть для себя неизученные уголки нашего родного Харькова и Украины. Докладніше »