Про незадовільний стан виконання протиепідемічних заходів на території міста Харкова

  //  Автор: artliceum-admin  //  Просмотров: 11  //  

Останнім часом статистика захворювань на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2 на території міста Харкова погіршилась. Особливу стурбованість викликає те, що контактні особи, які щоденно користуються громадським транспортом та перебувають в місцях скупчення людей, не виконують елементарні протиепідемічні заходи (насамперед використання респіраторів або захисних масок). Це значно підвищує ризик розповсюдження гострої респіраторної хвороби COVID-19 серед Докладніше »

Вітання виконувача обов’язків Харківського міського голови Ігоря Терехова з нагоди початку навчального року

  //  Автор: artliceum-admin  //  Просмотров: 41  //  

Дорогі школярі, шановні вчителі та батьки Харківського академічного художнього ліцею! Сьогодні набуває прав новий навчальний рік! Рік, у який наша країна відзначає 30-річчя! Щиро пишаюся здобутками харків’ян у галузі освіти! Упевнений у подальшому розквіті інтелектуального потенціалу Харкова. Можливість навчатися є в кожної людини будь-якого віку, але саме школа дарує основу розуміння того, де ви знайдете своє Докладніше »

Шановні учасники освітнього процесу! Дотримуйтесь правил карантинних вимог!

  //  Автор: artliceum-admin  //  Просмотров: 48  //  

Шановні учасники освітнього процесу! Дотримуйтесь правил карантинних вимог!

Шановні учасники освітнього процесу! Відповідно до п. 2 постанови Кабінету Мiнiстрiв України від 09.12.2020 № 1236 (зі змінами) починаючи з 17.06.2021 на території України встановлено зелений рівень епідемічної небезпеки, вiдповiдно до якого забороняється перебування в громадських будинках, спорудах, громадському транспорті без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у Докладніше »

Відбулось звітування директора на конференції ліцею

  //  Автор: artliceum-admin  //  Просмотров: 96  //  

Відбулось звітування директора на конференції ліцею

23 червня 2021 року відбулась конференція Харківського академічного художнього ліцею. Порядок денний: Звіт директора ліцею про роботу в 2020/2021 навчальному році. Роботу директора визнано задовільною. РІШЕННЯ конференції Харківського приватного академічного художнього ліцею Харківської області від 23.06.2021 1. Діяльність директора Харківського приватного академічного художнього ліцею Харківської області вважати задовільною. Голосували делегати конференції шляхом таємного голосування: За – Докладніше »