День Героїв Небесної Сотні

//  Автор: artliceum-admin  //  Просмотров: 943  //

День Героїв Небесної Сотні

В рамках відзначення Дня Героїв Небесної Сотні учні ліцею відвідали Харківську обласну бібліотеку для дітей, де відбулася лекція «Майдан та Небесна Сотня з Харкова». На початку лекції було виконано Державний Гімн України. Учасники хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні. В заході взяли участь активісти Революції гідності Л.В.Онищенко, сотник самооборони Майдану, волонтер АТО, В.Склярова, координатор Українського клубу Слобідчини. Були продемонстровані відео і фотосвідчення про події Революції гідності. Після лекції учні взяли участь в обговоренні подій Революції гідності, висловили захоплення подвигом героїв, які віддали своє життя, захищаючи ідеали демократії та європейського майбутнього нашої держави.