Участь в акції «Книжковий калейдоскоп»

//  Автор: artliceum-admin  //  Просмотров: 48  //

Участь в акції «Книжковий калейдоскоп»

Учні ліцею долучилися до міської освітньої акції «Книжковий калейдоскоп».

Їхні чудові роботи опубліковані в Телеграм-каналі «Харків надихає».

Квасильчук Маргарита, учениця 10 класу Харківського академічного художнього ліцею (Київський район), презентує твір «батька детективу» Едгара По «Падіння дому Ашерів» у змішаній техніці (гуаш, акварель, чорна ручка).

Закутська Єва, учениця 10 класу Харківського академічного художнього ліцею (Київський район), рекламує славнозвісний роман Оскара Вайльда «Портрет Доріана Грея» у змішаній техніці (акварель, олівці, ручки).

Клімачова Ярослава, учениця 11 класу Харківського академічного художнього ліцею (Київський район), згенерувала за допомогою ШІ рекламний постер до творів А.Конан Дойла про Шерлока Холмса.

Заворотня Аліна, учениця 11 класу Харківського академічного художнього ліцею (Київський район), за допомогою діджитал-технологій рекламує творчість японського поета Мацуо Басьо.

Гаврилюк Аліса, учениця 10 класу Харківського академічного художнього ліцею (Київський район), створила рекламний постер до книги Харукі Муракамі «Кафка на пляжі» з допомогою діджитал-графіки.

Білоус Каріна, учениця 10 класу Харківського академічного художнього ліцею (Київський район), за допомогою ШІ створила афішу до спектаклю за безсмертною трагедією В.Шекспіра.

Піддубний Ілля, учень 10 класу Харківського приватного академічного художнього ліцею (Київський район), презентує веселі життєрадісні пригоди героїв гумористичної повісті «Троє в човні (як не рахувати собаки)» англійського письменника-ювіляра Джерома К. Джерома. Плакат виконано акриловими фарбами.

Басова Соф’я, учениця 10 класу Харківського приватного академічного художнього ліцею (Київський район), запрошує відважних у загадковий містичний світ героїв повісті М. Гоголя «Вій». Рекламний плакат створено у змішаній техніці: вугілля та олійна пастель.

Ткач Ірина, учениця 10 класу Харківського приватного академічного художнього ліцею (Київський район), створила галерею колоритних портретів героїв безсмертної «Енеїди» І. Котляревського й радить усім зануритися в цю «енциклопедію українського побуту». Техніка змішана: графіка та акварель.

Вітаємо учасників!